Szukaj
 
· strona główna
· kontakt
· nota prawna
· o Tianshi
· Karta klienta
· współpraca MLM
· Herbata antylipidowa
· spis preparatów
· urządzenia
· praca w MLM
· mapa serwisu
· cennik
Licznik odsłon strony

o Tianshi w Polsce


Oficjalne otwarcie biura firmy odbyło się 5 listopada 2005 roku w Sali Kongresowej w Warszawie

zobacz duże zdjęcie

zobacz duże zdjęcie

O KORPORACJI

Korporacja Tianshi’ założona w 1993 roku przez Li Din Juań, obecnego prezydenta korporacji, w 1995 rozpoczęła działalność na chińskim rynku.
Jest jedną z największych międzynarodowych korporacji w świecie wytwarzających produkty ochrony zdrowia.

Główna siedziba znajduje się w stolicy Chin – Pekinie, - w biznescentr Hendersen. W “Ucyn, w mieście Tiańzin,- strefie rozwoju nowych technologii znajduje się zarząd firmy i produkcja.

Angielska nazwa - “TIANSHI – w języku chińskim znaczy “Niebiański lew. W tradycji chińskiej lew z dwoma rozpostartymi skrzydłami jest symbolem siły i wolności jednocześnie. Niebiański lew jest symbolem firmy. Celem i głównym mottem korporacji jest: “Nieść zdrowie ludzkości, służyć społeczeństwu, rozwijać produkcję. 

Główną działalnością jest produkcja suplementów (dodatków żywnościowych) dla zachowania zdrowia, w tym środków, zatrzymujących procesy starzenia się, hamujących choroby nowotworowe, polepszających odporność, regulujących funkcje jelit, chroniących skórę człowieka. Dodatki do żywności Tianshi, wykonane są na bazie nowoczesnych technologii wykorzystujących osiągnięcia bioinżynierii i inżynierii genetycznej. Tianshi utrzymuje wysoką jakość produktów, aby sprostać wysokim wymaganiom rynku. Duża cześć dochodów jest przeznaczana na nowe badania i unowocześnienie linii produkcyjnych. Korporacja stworzyła precyzyjny system kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Firma Tianshi otrzymała Międzynarodowy Certyfikat Jakości ISO 9002 oraz GMP. 

W roku 1999 obrót sprzedaży suplementów wyniósł powyżej 1 mld dolarów. “Coca-Cola osiągnęła taki obrót - 1 mld dolarów w ciągu 23 lata pracy, a korporacja “Tianshi w ciągu 6 lat. Dynamika sprzedaży korporacji nie ma równej sobie. 

Produkcja korporacji skupiona w pięciu krajach świata - Chinach, USA, Malezji, Hiszpanii, Niemczech. Zakłady produkcyjne zajmują powierzchnię powyżej 260 tys. m2.

Na dzień dzisiejszy korporacja posiada ponad 15 przedsiębiorstw, w tym przemysłowo-komercyjny instytut “Tianshi, uniwersytet, posiada własne laboratoria badawcze, firmę transportową i nowoczesne hotele. Magazyny korporacji znajdują się na całym świecie i zajmują obszar większy od 12 pól futbolowych.

W 1998 roku korporacja została wyróżniona przez Międzynarodową Organizację Ochrony Zdrowia główną nagrodą “Progres w zdrowiu ludzkości. Imię prezydenta korporacji Li Din Juania zostało zapisane do księgi “Znanych ludzi świata ONZ.

Korporacja “Tianshi jest znana w systemie marketingu sieciowego MLM. Jest członkiem międzynarodowego komitetu MLM. 

Od momentu powstania, korporacja “Tianshi nie miała i nie ma długów, dlatego Międzynarodowy Bank Kredytowy zaliczył korporacje do kategorii AA ryzyka zainwestowania kapitału. 

W roku 1998 korporacja weszła na rynek międzynarodowy. Obecnie przedstawicielstwa firmy są w 168 krajach, w kolejnych 20-tu prowadzone są prace przygotowawcze do otwarcia oddziałów.

3 sierpnia 2004 roku w okolicach Shanghaju korporacja założyła nowy kompleks turystyczno-rekreacyjny dla dystrybutorów oraz całoroczne centrum kształcenia.

UWAGA: ceny specjalne dla posiadaczy karty stałego klienta.
tiens.infofirma.pl - 1 pozycja w światowym google » zobacz
Zapraszamy do współpracy lekarzy, gabinety terapii naturalnej, menedżerów MLM, terapeutów, instruktorów fitness, propagatorów zdrowia i zdrowego żywienia.


Zobacz także:
-
katalog firm zdrowia 
- klub zdrowia
- medycyna chińska

Oddziały TIENS tu możesz zamowic produkty i karte rabatową TIENS
Warszawa -   0601 205 222
Katowice reg.Sląski  032 214 09 17
Kraków       601 205 222   
Gdańsk Gdynia Sopot              okolice 601 205 222
Opole          506 123 223   
 Szczecin   516 143 405

Produkty Tiens:
Biocynk
Chitosan
Cholican
Digest natural
KANLI 
Podwójna celuloza
Propolis
Spirulina
Tabletki odchudzająceUrządzenia Tiens:
regulacja ciśnienia
masaż i odchudzanie
akupunktura
masaż kręgosłupa
stymulator energii  

 

     copyright infoFIRMA. pl 2000- 2007

Strona WWW używa cookies. Jeśli się na to nie zgadzasz, możesz opuścić stronę lub zmienić ustawiania swojej przeglądarki internetowej.