Szukaj
 
· strona główna
· kontakt
· nota prawna
· o Tianshi
· Karta klienta
· współpraca MLM
· Herbata antylipidowa
· spis preparatów
· urządzenia
· praca w MLM
· mapa serwisu
· cennik
Licznik odsłon strony

Nota prawna

Zgodnie z obowiązującym prawem (i naszymi celami) informujemy:

1. Materiały zawarte na naszych stronach nie mogą służyć jako recepty i wskazówki do leczenia chorób.

2. Opisywane preparaty nie są lekarstwami, tylko suplementami żywieniowymi i ich zadanie to profilaktyka a  nie leczenie i diagnozowanie chorób.

3. W każdej chorobie człowiek powinien być pod opieką dobrego lekarza, ale każdy pełnoletni człowiek ma prawo do samodzielnego wyboru sposobu leczenia.

4. W opisach niektórych preparatów są użyte określenia sugerujące, że preparat leczy (lub określenia bliskoznaczne). Są to przedruki z badań naukowych, opini lekarzy itp. Są to stwierdzenia i sugestie ważne jedynie w przypadku, gdy dany preparat  przepisze lekarz! W każdym innym przypadku słowa te należy pominąć.

5. Wszystkie treści zawarte na naszych stronach mają wyłącznie cel informacyjny i edukacyjny. Nie mogą służyć do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów leczenia różnych chorób.

6. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi.

7. Materiały, treści tej witryny nie są medycznymi radami i receptami, ani zaleceniami środków leczniczych.

Od nas, do czytelników tej witryny:

1. Wszystkie informacje staramy się przedstawić rzetelnie, w oparciu o książki, artykuły, informacje producentów, wskazówki lekarzy z którymi współpracujemy i w oparciu o nasze własne doświadczenia w drodze do odzyskania i zachowania zdrowia.

2. Informacje mają na celu przedstawienie różnych możliwości pomocy organizmowi w odzyskaniu i zachowaniu zdrowia, oraz umożliwić zakup dobrych, sprawdzonych preparatów.

3. Mamy ogromny szacunek do medycyny akademickiej. Znamy wielu polskich i zagranicznych wspaniałych lekarzy.

Ja,  autor tej noty życie zawdzięczam fenomenalnym lekarzom A.M. w Gdańsku. Ale pomimo geniuszu lekarzy, choroba była nieuleczalna. Wspaniała lekarka, pani docent Z. powiedziała mi: "moja medycyna zrobiła wszystko co mogła. Uratowała ci życie, ale choroby wyleczyć nie potrafi. Ale oprócz mojej medycyny na świecie są jeszcze różne dziwy: jest medycyna chińska, energetyczna, holistyczna. szukaj". Jej słowom zawdzięczam to, że dziś (po 28-miu latach) żyję i jestem zdrowy.

OPINIE LEKARZY:

Dont dr n. med., Dyrektor AFB H. Michaelis:ce

"Medycyna końca XX wieku, tak skuteczna w leczeniu stanów ostrych, imponująca osiągnięciami transplantologii i implantologii, wydaje się bezradna wobec schorzeń w naturze chronicznej dotyczącej przeważającej liczby chorych. O ile na początku XX wieku ilościowy stosunek zachorowań ostrych do przewlekłych wynosił 9 : 1, o tyle w naszych czasach stosunek ten jest odwrotny. Stale wzrasta liczba chorych przewlekle z zespołami reumatycznymi, autoimmunologicznymi, nowotworowymi, alergicznymi, bólowymi czy uwarunkowanymi czynnikami środowiskowymi i trybem naszego życia. Chorym tym współczesna medycyna niewiele ma do zaoferowania oprócz objawowej czy substytucyjnej farmakoterapii oraz metod inwazyjnych jak skalpel czy napromieniowanie.
Brak postępu w leczeniu tych właśnie stanów wyznacza prawdziwe granice naszych medycznych możliwości na początku trzeciego tysiąclecia".

b. Prof. P. Lampe:
"Jedną z tragicznych rzeczy, które zdarzyły się w poprzedniej epoce, było przekonanie, że lekarz jest bezdyskusyjną wyrocznią. Nie zapominajmy, że to jest nasze życie i nasze zdrowie, jedyne i niepowtarzalne. Należy je traktować poważnie".

c. Dr n. med. M. Ziębowski:

"Jak wynika z moich doświadczeń lekarza z dwudziestoparoletnią praktyką, chorób przewlekłych nie da się wyleczyć lekami chemicznymi, sprzecznymi z naturą. Natura zawsze ma rację".

Tianshi  cetyfikat

 

System HACCP został opracowany przez NASA w celu zabezpieczenia żywności dla astronautów podczas kosmicznych lotów załogowych.

Obowiązek wprowadzenia systemu od 1 stycznia 2004 roku nakłada polskie prawo.
Jest to jeden z warunków dostosowania naszych przepisów do przepisów Unii Europejskiej.
Standardy stosowane najpierw w NASA, później w kolejnych krajach świata - w końcu docierają do Polski.
 

Krótko o HACCP
Co to jest HACCP - Hazard Analysis Critical Control Point, czyli Analiza Zagrożeń, Krytyczny Punkt Kontrolny.

Historia: HACCP został opracowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa mikrobiologicznego żywności dla astronautów. System został stworzony przez Pillsbury Company, firmę współpracującą z NASA i laboratoriami armii USA w Natick. Pillsbury następnie zastosowała HACCP do własnych produktów żywnościowych i wprowadziła ten system do przemysłu spożywczego. Obecnie HACCP jest stosowany w zakładach przemysłu spożywczego na całym świecie. Posiada międzynarodową akceptację jako system zapewniający uzyskiwanie bezpiecznej żywności.

Cel powstania: System HACCP opracowano w celu rozpoznania i kontroli zagrożeń, które mogą pojawić się w dowolnym momencie procesu produkowania i składowania żywności.

Metoda: Zagrożenie jest rozpoznawane poprzez obserwację każdego etapu procesu produkowania żywności. Następnie ustanowiony jest nadzór i kontrola procesu, aby zatrzymać zagrożenie. Są to Kontrolne Punkty Krytyczne (Critical Control Points).
 

Zatem....Zapraszamy do odwiedzenia WARSZAWSKIEJ HURTOWNI TIENS oraz dokonania zakupu produktów Tianshi

Nie trzeba lecieć na księżyc, żeby być traktowanym jak astronauta.

 

 

 

 

UWAGA: ceny specjalne dla posiadaczy karty stałego klienta.
tiens.infofirma.pl - 1 pozycja w światowym google » zobacz
Zapraszamy do współpracy lekarzy, gabinety terapii naturalnej, menedżerów MLM, terapeutów, instruktorów fitness, propagatorów zdrowia i zdrowego żywienia.


Zobacz także:
-
katalog firm zdrowia 
- klub zdrowia
- medycyna chińska

Oddziały TIENS tu możesz zamowic produkty i karte rabatową TIENS
Warszawa -   0601 205 222
Katowice reg.Sląski  032 214 09 17
Kraków       601 205 222   
Gdańsk Gdynia Sopot              okolice 601 205 222
Opole          506 123 223   
 Szczecin   516 143 405

Produkty Tiens:
Biocynk
Chitosan
Cholican
Digest natural
KANLI 
Podwójna celuloza
Propolis
Spirulina
Tabletki odchudzająceUrządzenia Tiens:
regulacja ciśnienia
masaż i odchudzanie
akupunktura
masaż kręgosłupa
stymulator energii  

 

     copyright infoFIRMA. pl 2000- 2007

Strona WWW używa cookies. Jeśli się na to nie zgadzasz, możesz opuścić stronę lub zmienić ustawiania swojej przeglądarki internetowej.