Szukaj
 
· strona główna
· kontakt
· nota prawna
· o Tianshi
· Karta klienta
· współpraca MLM
· Herbata antylipidowa
· spis preparatów
· urządzenia
· regulacja ciśnienia  

· masaż i odchudzanie  

· akupunktura  

· masaż kręgosłupa  

· stymulator energii  

· praca w MLM
· mapa serwisu
· cennik
Licznik odsłon strony

Aparat do akupunktury elektronicznej Sue Bao (D-01)

Opis:
Konstrukcja aparatu stanowi syntezę pradawnej chińskiej metody uzdrawiania – akupunktury – oraz nowoczesnej teorii leczenia za pomocą impulsów elektrycznych i oddziaływania magnetycznego. W komplecie wykorzystano nefrytowe nasadki.

 

Działanie:
Nazwę aparat do akupunktury elektronicznej (zielonej terapii ekologicznej) nadano temu przyrządowi z uwagi na jego całkowite bezpieczeństwo, wykluczające ryzyko jakiejkolwiek infekcji.
Leczenie przebiega drogą oddziaływania na biologicznie aktywne punkty organizmu pęczkiem promieni magnetycznych oraz impulsami elektrycznymi.

Efektem takiego oddziaływania jest usunięcie wszelkich odchyleń od normy w polu elektromagnetycznym pacjenta, zwalczanie bólu, poprawa funkcji kanałów energetycznych „cinlo” ( „cinlo” – to termin medycyny chińskiej, oznaczający główne kanały życiowe, którymi cyrkuluje energia, krew i substancje odżywcze. Zapewniają one funkcjonowanie całego ciała człowieka jako jednolitej całości).

Okres klinicznego stosowania aparatu wynosi ponad 10 lat, wskaźnik efektywności – 98,4%. Aparat Sue Bao jest opatentowany, nagrodzony złotymi medalami w międzynarodowej wystawy nowych technologii i wynalazków w Pekinie i na wystawie imienia Einsteina, wysoko ocieniany przez lekarzy i ekspertów nie tylko w Chinach, lecz i poza granicami kraju.

Wskazania:
Bóle w okolicy serca, żołądka, głowy, stawów, kręgosłupa i  innych lokalizacji. Nadciśnienie. Neuralgia. Zawroty głowy. Zapalenie i zwyrodnienie stawów. Osteochondroza. Syndrom chronicznego zmęczenia.

Niewskazane dla osób z rozrusznikiem serca, przy metalowych protezach, a także co najmniej przez 72 godziny (3 doby) po krwotokach. Nie stosuje się w okolicy  serca. Nie zalecane co najmniej przez 1 godzinę po silnym zmęczeniu, przegłodzeniu lub przejedzeniu. Niewskazane w dolnej części brzucha i pleców u kobiet w okresie pierwszych 3 miesięcy ciąży. Przez cały okres ciąży unikać należy oddziaływania na aktywne punkty miednicy i bioder.
 
 

UWAGA: ceny specjalne dla posiadaczy karty stałego klienta.
tiens.infofirma.pl - 1 pozycja w światowym google » zobacz
Zapraszamy do współpracy lekarzy, gabinety terapii naturalnej, menedżerów MLM, terapeutów, instruktorów fitness, propagatorów zdrowia i zdrowego żywienia.


Zobacz także:
-
katalog firm zdrowia 
- klub zdrowia
- medycyna chińska

Oddziały TIENS tu możesz zamowic produkty i karte rabatową TIENS
Warszawa -   0601 205 222
Katowice reg.Sląski  032 214 09 17
Kraków       601 205 222   
Gdańsk Gdynia Sopot              okolice 601 205 222
Opole          506 123 223   
 Szczecin   516 143 405

Produkty Tiens:
Biocynk
Chitosan
Cholican
Digest natural
KANLI 
Podwójna celuloza
Propolis
Spirulina
Tabletki odchudzająceUrządzenia Tiens:
regulacja ciśnienia
masaż i odchudzanie
akupunktura
masaż kręgosłupa
stymulator energii  

 

     copyright infoFIRMA. pl 2000- 2007

Strona WWW używa cookies. Jeśli się na to nie zgadzasz, możesz opuścić stronę lub zmienić ustawiania swojej przeglądarki internetowej.