strona główna
O Izbie
kontakt
Władze IZBY
Członkostwo w IZBIE
Członkowie Izby
Giełda DOM
Nagrody i Wyróżnienia
· Czarny Diament  
· Narcyz  
· Piramida Wiedzy Fachowości i Przyjaźni "Ślonsko Hołda"  
· "Medal Izby"  
Ośrodek KSU
KIGNET
Legalizacja Dokumentów
Biuro porad
ISO 9001
Podpis elektroniczny
 

Izba Przemysłowo – Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego zaprasza Państwa do udziału w


XVII EDYCJI KONKURSU


CZARNY DIAMENT® 2015Szanowni Państwo

Nieprzerwanie od 17 lat Izba prowadzi konkurs „CZARNY DIAMENT” dla przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych. Nagroda „CZARNY DIAMENT” jest formą uhonorowania przedsiębiorstw za osiągnięcia gospodarcze, technologiczne, w ochronie środowiska, przeciwdziałaniu bezrobociu, wspieraniu inicjatyw społecznych i współpracy z samorządem terytorialnym oraz osób i instytucji szczególnie zasłużonych dla regionu. Ideą przyświecającą twórcom nagrody była i jest chęć promocji nie tylko firm działających w regionie, lecz również samego regionu, który jest jednym z trzech subregionów Województwa Śląskiego.

O patronat nad nagrodą zwróciliśmy się do Ministra Gospodarki, a patronat medialny tradycyjnie objęli Telewizja Polska S.A. Oddział Katowice, Dziennik Zachodni, Nowy Przemysł, Miesięcznik Gospodarczy Europerspektywy, Polskie Radio Katowice SA, Radio 90 oraz portal internetowy rybnik.com.pl.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w dniu 20 listopada 2015 r. w Rybniku w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Wnioski o przyznanie nagrody rozpatruje KAPITUŁA składająca się z prezydentów, starostów, burmistrzów i uznanych autorytetów życia gospodarczego i publicznego oraz przedstawicieli Laureatów Nagrody „CZARNY DIAMENT”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Dokumenty na edycję w roku 2015: